Hoe weten we of wij genoeg geld hebben voor het betalen van alle pensioenen? Daarvoor kijken wij naar onze beleidsdekkingsgraad. Deze moet voor het Bakkers Pensioenfonds minimaal 116,0% zijn om voldoende reserves te hebben. Onze beleidsdekkingsgraad is al langere tijd lager dan 116,0%. Hoe hoog deze nu is, leest u op onze financiële pagina.
Hoe snel verwachten wij dat de financiële situatie van ons pensioenfonds beter wordt? Dat staat in het herstelplan. Dit is niet een heel plan, maar een cijferoverzicht. In maart van dit jaar hebben we ons herstelplan aangepast. Het aangepaste plan hebben wij aan De Nederlandsche Bank (DNB) voorgelegd. Op 4 juni heeft DNB met dit plan ingestemd.
Uitleg over het herstelplan
Wilt u meer weten over het herstelplan en hoe wij verwachten voldoende reserves op te bouwen? Lees dan de toelichting op het herstelplan.